Üniversite Kabul Garantisi

Üniversite Kabul Garantisi

Mosaic, tüm yurt dışı eğitim danışmanlığı çalışmalarında iki esastan hiç bir zaman vaz geçmemiştir.

Birincisi öğrenci odaklı çalışarak öğrenci için en doğru seçenekleri oluşturmaktır.Bu nedenle öğrencilerimizi belirli ve az sayıda seçenekle sınırlamayız. Çok değişik coğrafyalar ve çok sayıda üniversite, öğrencilerimiz için kolay erişilebilen seçeneklerdir.

Bizim çalışma anlayışımızda esas olan önce yurt dışı eğitim almak isteyen öğrencimizin akademik geçmişini anlamak, değerlendirmek ve gelecek hedeflerini analiz etmektir. Bu çerçevede anlayışımız öğrenciye mevcut ürünü (okulu/programı) kabul ettirmeye çalışmak değil; öğrencinin beklentileri, hedefleri ve altyapısı ile en iyi örtüşen seçenekleri sunmaktır. Burada ülke ve/veya okul anlamında hiçbir sınırlama yoktur. Tüm dünya okulları ile akademik bağlantımız mevcut olup, öğrencimizi akademik dünyanın içinde yer alıyor olmanın tüm avantajlarından faydalandırırız.

İkinci vaz geçilmez esas ise “Kabul Garantisi” ile hizmet vermektir. Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana tüm öğrencilerimize kabul garantisi ile hizmet vermiş olmanın ve eksiksiz tüm öğrencilerimizi yurt dışı üniversite eğitimi için gerek lisans/bachelor gerekse master programlarında ilk tercihlerine yerleştirmiş olmanın haklı gururunu taşımaktayız.

 

 

Yurt Dışı Eğitim ile ilgilenen herkese; başta öğrencilere, velilere, yöneticilere, şirket çalışanlarına yurt dışında dil eğitimi, yaz okulları, mesleki eğitim, lisans, yüksek lisans, master ve doktora olanağı arayanlar ile yarının iş ve ekonomi dünyasında kendine daha iyi bir yer edinebilme arzusu içinde olanlara Mosaic  güvencesi ile Yurt Dışı Eğitim olanakları sunmaktayız.

universiteyekabul2
size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yurt dışı eğitim ile ilgili size her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Üniversite eğitimim sırasında, yabancı dil olmazsa olmazı fark ettiğim anda tanıştığım MOSAİC ailesi bana sundukları imkan ve tavsiyelerle benim ufkumu açarak benim doğru tercih yapmama yardımcı olmuşlardır. Üç ay yaz tatilinde gittiğim Fransa da aldığım eğitim sayesinde Türkiyeye dönüşümde hem çalışıp hem okuma imkanı elde ettim. Bana, bu imkana kavuşmamda yardımcı olan MOSAİC‘e teşekkürler.

Elifnaz
Fransa

Söz Veriyoruz!

  • Öğrenci Odaklı Çalışacağımıza,
  • İş Kalitemizi Geliştireceğimize,
  • Etik Değerlere Bağlı Kalacağımıza,
  • Uluslararası Standartlara Uyacağımıza,
  • Akademik Gerçeklerden Ayrılmayacağımıza,
  • “Çok İş” Yerine “İyi İş” İlkeri İle Çalışacağımıza,
  • Gizlilik Kurallarına Uygun Hareket Edeceğimize,
  • “Doğru Eşleşme” İlkesinden Ödün Vermeyeceğimize,
  • Yaptığımız İşin Öğrencimiz İçin Hayati Önem Taşıdığını Unutmayacağımıza,

yurt dışı eğitim hakkında bir sorunuz mu var?