YURTDIŞI ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ

Yurt Dışı Üniversite Hayaliniz
Mosaic ile Gerçek Olsun...

Eğitim kariyeriniz açısından üniversite mezunu olmak çok önemlidir. Özellikle yurt dışında üniversite eğitimi almış kişiler, gerek yurt dışında verilen eğitimin kalitesi açısından, gerek yurt dışında kalınan süre içerisinde farklı ülkelerin kültürünü ve iş yapma prensiplerini yerinde öğrenme açısından, rakiplerine kıyasla daha avantajlıdırlar. Özellikle akademik kariyer sonrası yabancı şirketlerde çalışma eğilimindeki adayların seçiminde bir yurt dışı üniversitesi mezunu olmaları önemli bir tercih sebebidir.

Tabii her yurt dışı üniversite Sizin isteklerinize aynı oranda cevap vermez.  Bazen de arzu ettiğiniz branş doğru bir seçim olmayabilir. Bu nedenle doğru branş ve doğru okul seçimleri büyük önem verilmesi gereken son derece hassas konulardır. Bu noktada Mosaic’in uzman eğitim danışmanları, bilgilendirme, yönlendirme ve tavsiyeleriyle doğru dal ve doğru okul seçimleri konusunda adaylara yardımcı olmaya hazırdırlar.

Eğitim Seviyesi Seçiniz
Ülke Seçiniz
Eğitim Dili Seçiniz
Eğitim Dalı Seçiniz
Eğitim Bölümü Seçiniz
Eğitim Programı Seçiniz
Eğitim Programı Adıyla Arama

Uzman Danışmanlarımızın Yurt Dışı Tecrübelerinden Yararlanmak için

bizi arayın…

+90 (212) 227 0202

Benim için bir rüya olan Amerika’ya gidişimde yardımcı olan ve beni doğru yönlendiren MOSAİC yurt dışı eğitim şirketiyle tanışmam tamamıyla tesadüftü. Beşiktaşta yürürken tabelası dikkatimi çekti bilgi almak için kapılarını çaldım. Gösterdikleri ilgi, alaka ve verdikleri bilgiler beni çok etkiledi. Üniversiteye devam edebilmem için TOEFL sınavını vermek zorundaydım. MOSAİC‘in yönlendirmesiyle gittiğim dil okulundan çok faydalandım ve TOEFL sınavını rahatça verdim ve şu anda okuluma devam ediyorum.Teşekkürler….

Kaan
Amerika