Arama Tercihlerine Geri Dön


Fransızca

En Yakın Havalimanı
Nice

Nice
Dil Programları Danışmanlık Hizmetimiz Ücretsizdir.

Actilangue Ecole de Langue, Fransız Rivyerasında Nice şehrinde bulunan, 1977 senesinden beri faaliyette olan bir dil okuludur. Okul her sene kapılarını 16 yaş ve üzeri her seviyeden öğrenciye açmaktadır. Okul bünyesinde hem gençler hem de yetişkin öğrenciler için dil eğitimleri organize edilmektedir. Okulun eğitimi ve deneyimi FLE seviyesinde tescillidir.

Okulda yetişkinler için genel Fransızca dersleri Standart, Yarı yoğun ve Yoğun olarak öğrencinin seçimine göre haftada 20, 25 veya 30 saat olarak yapılabilmektedir. Okul bünyesinde özel dersler ve kombine program (özel + grup dersleri) seçenekleri de bulunmaktadır. Dersler ana dili Fransızca olan, üniversite eğitimlerini bu alanda tamamlamış ve Fransızca dil öğretimi konusunda deneyimli ve nitelikli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Junior programı (16-20 yaş) bünyesinde haftada 20 saat genel Fransızca dersleri ve çeşitli etkinlikler sunulmaktadır. Su sporları, bowling, tiyatro ve konser vb. aktivitelerin yanı sıra tur rehberi eşliğinde Monaco, Cannes ve St. Tropez gibi şehirlere yarım ve tam günlük geziler organize edilmektedir. 


Fotoğraflar (11)

Ülke : Fransa Şehir : Nice Eğitim Dili : Fransızca Okul Türü : Dil Eğitimi Program Türü : Yetişkin Programları, Junior Programları Konaklama : Aile Yanı, Rezidans Yaş Grubu : (16-20) | (18+)

Fransızca


Yetişkin Programları (18+)
  • Standart
  • Yoğun
  • Kombine
  • Özel Dersler
  • Yarı Yoğun

Fransızca


Junior Programları
  • Genel Fransızca
Başvuru ve detaylı bilgi için lütfen danışmanlarımızla temas kurunuz.

Form

Video

Google Map

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

Diğer Ülkeler için Tıklayınız