Arama Tercihlerine Geri Dön


Fransızca

En Yakın Havalimanı
Marsilya

Marsilya
Dil Programları Danışmanlık Hizmetimiz Ücretsizdir.

Alliance Française, Fransızca dilini Fransa’nın tarihi ve doğal güzellikleriyle zengin iki şehri Provence ve Marsilya’da öğrenmek isteyen öğrenciler için kültürel bir deneyim sunmaktadır.

Sene boyunca devam eden dil programları her seviyeden öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Çeşitli modaliteler (yoğun, akşam dersleri, yaz kursları…) ve çeşitli alanlar (genel Fransızca, özel konuya yönelik Fransızca, DELF/DALF sınav hazırlığı) geniş ve kapsamlı bir öğrenim deneyimi oluşturmayı hedeflemektedir.

Ana dili Fransızca olan ve üniversite öğrenimlerini bu alanda gerçekleştirmiş olan öğretmenler cesaret verici ve samimi bir ders ortamı yaratarak öğrencilerin potansiyellerini gerçekleştirmelerine ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadırlar.

Okul, öğrencilere program sürensince Aix-en-Provence’in olağanüstü coğrafi konumunu, çevresindeki Fransız köylerini ve ressamlar Cézanne, Picasso ve Kandinski tarafından ölümsüzleştirilen muhteşem manzaraları deneyimlemeleri icin birçok kültürel aktivite ve etkinlik program sunmaktadır. 


Fotoğraflar (9)

Ülke : Fransa Şehir : Marsilya Eğitim Dili : Fransızca Okul Türü : Dil Eğitimi Program Türü : Yetişkin Programları, Sınav Hazırlık Programları Konaklama : Aile Yanı, Stüdyo, Rezidans Yaş Grubu : (18+)

Fransızca


Yetişkin Programları (18+)
  • Yoğun
  • Özel Dersler
  • Genel
  • Akşam Dersleri
  • Dil Tatili

Fransızca


Sınav Hazırlık Programları
  • DELF Hazırlık
  • DALF Hazırlık
Başvuru ve detaylı bilgi için lütfen danışmanlarımızla temas kurunuz.

Form

Video

Google Map

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

Diğer Ülkeler için Tıklayınız