Misyonumuz

Yurt Dışı Eğitim ile ilgilenen herkese; başta öğrencilere, velilere, yöneticilere, şirket çalışanlarına yurt dışında dil eğitimi, yaz okulları, mesleki eğitim, lisans, yüksek lisans, master ve doktora olanağı arayanlar ile yarının iş ve ekonomi dünyasında kendine daha iyi bir yer edinebilme arzusu içinde olanlara Mosaic  güvencesi ile Yurt Dışı Eğitim olanakları sunmaktır.

İçinde bulunduğumuz iletişim çağında, yüksek eğitimli uzman kadromuzla, eğitim dünyasının tüm hızlı gelişme ve değişmelerini yakından takip ederek, doğru seçenekler ile paydaşlarımıza her zaman üstün hizmet, servis ve kaliteyi, doğru zamanda ve uygun ekonomik koşullarla, profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Vizyonumuz

Paydaşlarımız için değer yaratmak, tüm beklentilerine kalite ve istikrarla ekonomik çözümler üreterek doğru karşılık vermek, kalıcı çözüm ortakları olarak yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla ülkemizin lider Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık kurumu olmaktır.

Bu amaçla profesyonel kadrolarımızla, paydaşlarımızın beklenti ve taleplerini MOSAİC ruhuyla cevaplayabilmek için sürekli olarak yatırımlarımızı sürdürmek, AR-GE çalışmalarımızı aralıksız devam ettirmek ve teknolojik yeterliliğimizi daimi olarak geliştirmektir.

İnsan gücünün değerinin bilinci içinde MOSAİC ’in her kademede kadro yapılanmasında kalifiye, uzman ve özel insan gücünü çözüm ortaklarımızın hizmetine sunmaktır.

Biz Kimiz ?

Bülent BİLGE

Mosaic Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul ofisi yöneticisi olarak görev yapan kurucu ortaklarımızdan  Bülent BİLGE, orta öğrenimini İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamlamış, sonrasında ise İstanbul Üniversitesinde İşletme tahsili ve ardından Turizm dalında Yüksek Lisans ve Para-Banka alanında doktora çalışması yapmıştır.Turizm ve Event Management alanlarında girişimci ve profesyonel yönetici olarak çalışmış olan Bülent BİLGE Almanca ve İngilizce bilmektedir.

 

Dr. Belgin BİLGE

Mosaic kurucu ortaklarından,Paris ofisi yöneticisi ve Akademik İlişkiler sorumlusu olan Dr. Belgin BİLGE orta öğrenimini Notre Dame de Sion Fransız Kız Lisesi’nde tamamlamış ve devamında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesini bitirdikten sonra Fransa’da Besançon’da ikinci üniversite eğitimini yapmıştır. Devamında ise Paris Sorbonne Üniversitesinde İletişim ve Medya Sosyolojisi dallarında iki Yüksek Lisans Programını eş zamanlı olarak bitiren Dr.Belgin BİLGE, sonrasında Paris Sorbonne Üniversitesinde doktora çalışması yapmıştır. Bu doktora çalışması o yıl Fransa’da gerçekleştirilen tüm doktora çalışmaları arasında yapılan yarışmada Sorbonne Üniversitesini temsil etmiş ve birincilik ödülünü kazanarak değişik kuruluşların ödülleriyle de ayrıca taltif edilmiştir. Fransızca, İngilizce ve İtalyanca bilen Dr. Belgin BİLGE şirketimizdeki görevinin yanı sıra halen Paris Sorbonne , ESSEC Business School ve ISC Paris Üniversitelerinde öğretim üyesi olarak çalışmaktadır.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yurt dışı eğitim ile ilgili size her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Üniversite eğitimim sırasında, yabancı dil olmazsa olmazı fark ettiğim anda tanıştığım MOSAİC ailesi bana sundukları imkan ve tavsiyelerle benim ufkumu açarak benim doğru tercih yapmama yardımcı olmuşlardır. Üç ay yaz tatilinde gittiğim Fransa da aldığım eğitim sayesinde Türkiyeye dönüşümde hem çalışıp hem okuma imkanı elde ettim. Bana, bu imkana kavuşmamda yardımcı olan MOSAİC‘e teşekkürler.

Elifnaz
Fransa

Söz Veriyoruz!

  • Öğrenci Odaklı Çalışacağımıza
  • İş Kalitemizi Geliştireceğimize
  • İşimizin Önem ve Değerini Unutmayacağımıza
  • Uuslararası Standartlara Uyacağımıza
  • Akademik Gerçeklerden Ayrılmayacağımıza
  • “Çok İş” Yerine “İyi İş” İlkesi İle Çalışacağımıza
  • Gizlilik Kurallarına Uygun Hareket Edeceğimize
  • “Doğru Eşleşme” İlkesinden Ödün Vermeyeceğimize
  • Etik Değerlere Bağlı Kalacağımıza

 

 

 

yurt dışı eğitim hakkında bir sorunuz mu var?