Kurumsal Standartlarımız

kurumsal_Standartlarimiz

Mosaic Education Services olarak üstlendiğimiz önemli sorumluluğun bilinci içinde “Akademik Gerçeklere” ve “Etik Değerlere” sonuna kadar bağlı, hem öğrencisine, hem velisine hem de yurt dışındaki okullarına karşı hatasız tercih, yönlendirme ve eşleşme oluşturma gayreti içindeyiz. Doğru Eşleşme” Yurt Dışı Eğitim tercihlerinde en önemli olguların başında gelmektedir. Önemli olan öğrencinin onu hedeflerine, keyifli bir eğitim süreci sonunda, başarıyla ulaştıracak doğru okula/programa yerleştirilmesidir.

Günümüzde gençlerin sürdürdükleri amansız “CV Yarışı” içinde geride kalmamaları için amacımız yurt dışında eğitim alan/alacak öğrencilerin bu eğitiminin gerek niceliği gerekse niteliği ile kendilerine net avantajlar sağlayabilmeleridir. Bu sebeple tüm tercih ve yönlendirmelerimizi çok hassas ve birden çok parametrenin değerlendirildiği incelemeler ışığında gerçekleştiririz.

MOSAİC olarak eğitim konusunun ciddiyetinin bilincindeyiz. Eğitim ile ilgili kararlar büyük özen ve ciddiyet ile alınmalı ve hatasız olmalıdırlar. Alacağımız her kararın, yapacağımız her yönlendirmenin, vereceğimiz her tavsiyenin bir gencimizin hayatının en önemli tercihlerine etki ettiğini hiçbir zaman unutamayız.

dab

Bu önemli sorumluluk bizlere ülkemizin geleceğinin inşasında da önemli bir görev yüklemektedir. Çalışmamızı ticari bir faaliyet olarak görmekten çok, gururla üstlendiğimiz bir misyon olarak algılarız. Buradan hareketle, etik değerlerden hiçbir zaman ödün vermeden ve akademik gerçeklerden uzaklaşmadan en iyiyi sunmak, en doğruyu önermek için buradayız.

Övünçle ifade etmeliyiz ki bu noktada en önemli avantajımız kuruluşumuz yönetici ortaklarının dünyanın seçkin üniversitelerinde görev yapan faal akademisyenler olmaları ve bu hususlara kişisel olarak da azami hassasiyet göstermeleridir.

2_11

Öğrenci odaklı çalışmayı öncelikli ilke kabul eden kuruluşumuzun amacı uzun yıllara dayanan başarılarla dolu deneyimini ve uzmanlığını sizlerle paylaşmaktır.

Ülkemizin önde gelen ETO (Educational Tour Operator) kuruluşlarından biri olan Mosaic aynı zamanda ZOOM Travel markasıyla TÜRSAB’a (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) kayıtlı A Grubu bir seyahat acentesidir.

Mosaic ICEF AGENCY olarak  ve EAIE üyesi sıfatıyla (European Association for International Education)  yeterliliğini uluslararası düzeyde de belgelemiştir.

MOSAİC’ de hizmet yalnızca paydaşlarımızın taleplerine ve rutin ihtiyaçlarına cevap vermekten oluşmaz. Bizim anlayışımızda hizmet, sorumluluk almak, zorluklara gülümseyerek göğüs germek ve beklentileri karşılamak hatta aşmak için esnek, yenilikçi, yaratıcı ve üretken olabilmektir.

Biz;  öğrencimiz, velimiz, okul yöneticileri, temsilcileri, öğretmenler ve MOSAIC personeli arasında güçlü bir iletişim, işbirliği ve takım ruhu yaratarak başarıya birlikte ulaşırız.

Gerçek sorunsuzluk için ekip çalışmasına ve paydaşlarımız ile bütünleşmeye çok önem veririz. Başarınızın ve memnuniyetinizin bir parçası olabilmek amacımızdır.

En büyük yatırımımız insana yapılan yatırımdır. ‘birlikte başarmak’  için birlikte hareket edebilen, birlikte hissedebilen bir ekiple karşınızda olmak mutluluğumuzdur.

Bu sebeple sloganımız :  “birlikte başaralım” şeklindedir.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yurt dışı eğitim ile ilgili size her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Üniversite eğitimim sırasında, yabancı dil olmazsa olmazı fark ettiğim anda tanıştığım MOSAİC ailesi bana sundukları imkan ve tavsiyelerle benim ufkumu açarak benim doğru tercih yapmama yardımcı olmuşlardır. Üç ay yaz tatilinde gittiğim Fransa da aldığım eğitim sayesinde Türkiyeye dönüşümde hem çalışıp hem okuma imkanı elde ettim. Bana, bu imkana kavuşmamda yardımcı olan MOSAİC‘e teşekkürler.

Elifnaz
Fransa

Söz Veriyoruz!

  • Öğrenci Odaklı Çalışacağımıza,
  • İş Kalitemizi Geliştireceğimize,
  • Etik Değerlere Bağlı Kalacağımıza,
  • Uluslararası Standartlara Uyacağımıza,
  • Akademik Gerçeklerden Ayrılmayacağımıza,
  • “Çok İş” Yerine “İyi İş” İlkeri İle Çalışacağımıza,
  • Gizlilik Kurallarına Uygun Hareket Edeceğimize,
  • “Doğru Eşleşme” İlkesinden Ödün Vermeyeceğimize,
  • Yaptığımız İşin Öğrencimiz İçin Hayati Önem Taşıdığını Unutmayacağımıza,

yurt dışı eğitim hakkında bir sorunuz mu var?